FOTOBUDKA DUNOBOX JAK TO FUNGUJE?

DUNOBOX

Fotobudka DunoBox je prostě a jednoduše stroj na vzpomínky, ze kterého létají fotky. Fotokoutek je zábava, která nesmí chybět na vašem večírku. Ideální na svatby, firemní večírky, konference nebo třeba narozeniny. Hodí se všude tam, kde se chcete bavit a mít nezapomenutelné vzpomínky ve formě fotografií. Jak to funguje? Host jednoduše klikne na obrazovce tlačítko start, poté se našteluje a prásk je vyfocen. A za 8 vteřin si odnáší vytisknutou fotografii. Poté si ji může poslat na e-mail nebo třeba sdílet dále na sociální sítě. Fotobudka je ovládána návštěvníkem pomocí velké dotykové obrazovky,  kde se hosté rovnou i vidí při pózování. Následně fotobudka hosty vyfotografuje a okamžitě i fotku vytiskne v profesionální kvalitě. Navíc naše fotobudka umí rovnou poslat fotografii na e-mail nebo sdílet na sociální sítě jako facebook nebo instagram. Následně je po každé akci na našem webu on-line galerie z akce (může být na heslo), kde si hosté mohou fotky následně stahovat v digitalní kvalitě.

21" LIVE VIEW OBRAZOVKA

Náš fotokoutek má velkou dotykovou obrazuvku, na které se vidíte v realném čase a můžete se řádně naštelovat, aby fotka stála opravdu za to!

ŠIROKOÚHLÝ OBJEKTIV

Na jednu fotku v DunoBoxu se vejde až 15 osob, a to díky širokoúhlému objektivu. Takže focení je opravdu zábava! Nejlepší fotky jsou vždycky s pořádně velikou partou.

NEOMEZENÝ TISK

V našem fotokoutku počet výtisků neřešíme. Po dobu pronájmu máte vždy neomezený počet vytisků fotografií. Používáme nejmodernější a nejrychlejší tiskárny na světě, které zvádnou vytisknout fotografii do 8 vteřin.

JAKÉKOLIV SVĚTELNÉ PODMÍNKY

Ať už fotíme venku nebo vevnitř, za tmy nebo za světla.  Nic pro nás není problém. Náš fotokoutek používá výkonný studiový blesk, který si hravě poradí s jakýmikoliv světelnými podmínkami.

OBJEDNAT   |   BALÍČKY   |   KONTAKT  |   RADY A TIPY   |   REFERENCE